Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fotoaparat

7 000 МКД

Се продава од: Александар Петровски 17 апр. 23:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
se prodava fotoaparat/kamera Sony Cyber Shot DSC H 400,20.1mp,63x opticki i 160x digitalen zoom a vo VGA rezim do 500x zoom,video HD 720p so rezolucija 1280x720,kupen 2016,no e mnogu malku koristen,ima original fabricki polnac i remce
tel 078315238 Aleksandar
Александар Петровски
078315238
Кон почеток