Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Praktica kamera

8 000 МКД

Се продава од: Dule 14 фев. 18:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam praktica kamera so fotrola sose kutijata i nemam ni 200 sliki napraveno so nea.
16 megapixeli praktica luxmedia 16-z21s.
Kako nova e !
Zatoa sto ja nemam koristeno i taka sedi vo fotrola vo kutijata, sega sobiram za telefon pa ja Prodavam.
Znachi mozebi zamena so nekoj telefon.!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации