Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам фото апарат SONY со торба 17.000 денари

17 000 МКД

Се продава од: Ангела 08 јан. 19:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам полупрофесионален апарат SONY. Купен во 2018 година. Цена 17,000 денари = фото апарат SONY + торба SONY

E PZ 16-50mm F3.5-5.6 OSS

20.1 Mega pixels

ISO 100-16000
---

Телефон за контакт: 070 845 859
Ангела
Leaflet
Кон почеток