Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава Nikon D90

850 ЕУР

1 000 ЕУР

Се продава од: Биљана 20 фев. 12:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
38.624 отсликувања.
Со два објектива (слика), дупла батерија, полнач, надворешен блиц, голема и мала торба, мемориска картичка.
Биљана
078219530
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации