Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nikon D7100 Body + Lenses

1 600 ЕУР

Се продава од: Иван 11 апр. 15:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам професионална опрема за фотографирање:
1. Nikon D7100 Body
2. Battery Grip за Nikon D7100
3. Sigma 18-35 f1.8 Art
4. Sigma 10-20 f4-5.6
5. Nikkor 50mm f1.8 или Nikkor 55-200 f3.5-5.6
Иван
078 347 413
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации