Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony A7 24MP Full Frame pod garancija

649 ЕУР

Се продава од: Petar Денес 12:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Скоро нов, купен од PixPlus во Ноември 2017. Користен само за фотографирање.

Со него следува Battery Grip Meike со 2 Hannel батерии во вредност од 100 еур - гратис.

Auto Revuenon 50 mm f/1.9 со М42 адаптер.

Кутија + Упатство + Каиш
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации