Македонски | Shqip | English |

Fotoaparat nekoristen OLYMPUS SP-620-UZ

Се продава од: Maja 27 јан. 07:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 700 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
Производи : Фотоапарати и додатоци
Се продава olympus фотоапарат,во одлично зачувана состојба.Купен пред една година,многу малку користен.
Вадење на добри слики.
Гратис оригинал SONY полнач и оригинал SONY батерии.

olympus sp-620uz
* 16 MP
* 21x WIDE ZOOM
* 3.0" LCD
* 720 p HD VIDEO
Нема посетени огласи
Кон почеток