Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cannon EOS 70D ЕКСТРА socuvan

0 ЕУР

Се продава од: Tome 27 мај 12:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Продавам Cannon EOS 70D
Objektiv 18-135 mm
Апаратот е многу сочуван и многу малку користен за лични потреби.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации