Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nikon d3500 vr18-55/10-20 Blic

750 ЕУР

Се продава од: Josef 25 септ. 22:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Aparatot e skoro nov, mnogu malce upotreben samo dva pati kako hobi.
Objektivot i blicot se kupeni od prodavnica naknadno i se cisto novi.
Vkluchena e celosnata oprema i garancija.
Kontakt na viber.
Leaflet
Кон почеток