Објавени: мар. 12 2022 03:22

Nikon D5000

МКД

Објавени: мар. 12 03:22
Прегледи: 194
Se prodava Nikon D5000 so kit objektiv 18-55mm VR, originalna baterija i polnac, se odlicno socuvano. Fotoaparatot e koristen samo za domasna upotreba mnogu malku.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
194
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации