Објавени: мај 08 2022 12:54

Prodavam Nikon D5000

МКД

Објавени: мај 08 12:54
Прегледи: 223
Prodavam Nikon D5000 so kit objektiv 18-55mm VR, originalna baterija i polnac, se odlicno socuvano. Fotoaparatot e koristen samo za domasna upotreba mnogu malku.
Cena 10.000 denara samo ovaa nedela do 14.05.2022 !!!!
070224141
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
223
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации