Објавени: ноем. 09 2022 03:41

Sony A7 III + objektivi doneseno od Amerika kako NOV

ЕУР

Објавени: ноем. 09 03:41
Прегледи: 323
Sony A7 III doneseno od Amerika kako NOV
celata oprema e kupena od Adorama.com vo Amerika potrebena e vo Studio na okolu 10 profesionalni projekti.

Sony Alpha a7 III 24MP 4K Mirrorless Digital Camera + 5 Baterii +Battery Grip ---- 1750EU


Tamron 28-75mm f/2.8 Di III RXD Lens for Sony E-----700eu


Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD G2 Lens----1100eu


Sony FE 85mm F1.8 E-Mount Lens-----500eu


Rode video mic pro+ ----- 200eu
Rode wireless go ------150eu


koj go kupuva celiot paket ima 400eu popust


Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
323
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации