Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SONY DSC-H300

9 000 МКД

Се продава од: Vasko 12 ноем. 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го овој производ за 970 МКД / месечно

Се продава фотоапарат SONY DSC-H300 (20,1 мегапиксели)
Фотоапаратот е многу малку користен.Работи одлично и нема ниту една гребнатинка.Го добивате во целосно пакување и подарок имате Lowepro торбица.
Leaflet
Кон почеток