Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Najdobra ponuda na kvaliteten Android box

3 500 МКД

Се продава од: Gordana Shirjanova 14 апр. 10:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Ne kupuvajte problematicni boksovi so lazni performansi.
X3 Box Android 9.0 4K S905X3 4GB 32GB ili 64 GB (+32 GB TF Card)
Sega dostapen za naracka vo Skopje i Makedonija po super cena.
Vtora opcija e 64 GB za 3900 denari.
Ponudata za boxot i uste povazno ponudata za IPTV pretplati moze da ja vidite na https://liveip.tv

Konfiguracija

• Ethernet: 1000M
• CPU: Amlogic S905X3 64-bit quad core ARM
• Internal Storage: 32GB eMMC or 64GB eMMC
• Bluetooth: Yes
• Video Output: HDMI 2.0
• Wireless: Yes
• OS: ANDROID
• Memory: 4G DDR3
• Model Number: X3
• Weight: 0.45
• OTA Update: Yes
• System: Android 9.0
• Power: DC 5V,2A
• System Upgrade: Yes
• Max. Extended Capacity: TF Card Up To 32GB
• GPU: MP2 GPU processor
• Remote Control: Included
• OS: Android 9.0 OS
Gordana Shirjanova
  Online
072604000
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации