Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

UltraKom najdobar i najstabilen IPTV servis

65 ЕУР

Се продава од: UltraKom Вчера 20:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
www.ultrakomiptv.com
UltraKom е еден од најдобрите IPTV провајдери во светот!
UltraKom нуди IPTV претплата низ целиот свет со брзо активирање и без надоместоци за поставување, опфаќајќи ги сите ваши дневни потреби!
На нашите корисници му даваме екскузивен пристап на повеќе од 3.000+ канали и 2.000+ филмови и серии со наш превод!
Нашиот IPTV сервис можете да го гледате на:
IOS
ANDROID
PC
SMART TV
SMART TV BOX
MAG

За HD слика ви треба интернет брзина минимум 10mbps, а за Full HD брзина ви треба 25mbps.

Наши пакети:
1 месец - 8 евра
3 месеци - 20 евра
6 месеци - 40 евра
12 месеци - 65 евра (ПРОМОТИВНО)

Нудиме 24 часа тест период во кој можете и сами да се уверите дека нудиме најдобро и најстабилно IPTV.

За повеќе информации и цени ве молиме посетете ја нашата веб страна www.ultrakomiptv.com
facebook.com/ultrakom
UltraKom
079340113
Leaflet
Кон почеток