Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IPTV Kosova TV Kanale Me Kualitet Europiane

70 ЕУР

Се продава од: IPTV-Kosova Вчера 14:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Shikoni tëre botën, kudo qe jeni!

Në punojmë në kët drejtim që gjith mergimtaret te jen afër vendlindjes me kanalet kualitative (4K dhe Full-HD).

Mbas suksesit ne mergim, tani ofrojmë IPTV dhe ne Kosovë!

Ne bëjmë abonime në Samsung TV-Smart dhe LG TV-Smart. Poashtu, shesim dhe abonojmë recievera MAG-254, Maxytec, Blom-c dhe shum te tjera.

Për tu vertetuar në kualitetin tonë, ju ofrojmë 14 orë falas shikim!

ZBRITJE PËR FESTAT E FUNDVITIT
1 VJET ABONIM €69,99!


Mi radimo na pravcu da svi koje zive van svoje domovine imaju tv-kanale sa kvalitetnom resolucijom (Full-HD)

Mi nudimo abonamente na Samsung TV-Smart i LG TV-Smart. Takodje prodajemo i aboniramo MAG-254

Da biste se uverili u nas kvalitet, mi van nudimo 24 sati besplatno gledanje!

Kliknite gore na menu da biste videli koje kanale vam nudimo.

SNIZENJE CENA ZA GODISNJE PRAZNIKE
ZA SAMO €69,99 ZA GODINU ABONIRANJA

www.iptv-kosova.com
IPTV-Kosova
0031647082600
Кон почеток