Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SERVIS ZA TV LCD LED PLAZMA DOAGAME NA POVIK

200 МКД

600 МКД

Се продава од: BRANKO 14 јан. 08:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
ПОПРАВКА НА СИТЕ ВРСТИ LCD,LED.PLAZMA ТЕЛЕВИЗОРИ И МОНИТОРИ.ДОАГАМЕ ВО ВАШИОТ СТАН НА ПОВИК ,10-20h И ВО НЕДЕЛИТЕ И ПРАЗНИЦИТЕ. ПО УТВРДЕНАТА ДИЈАГНОСТИКА НА ЛИЦЕ МЕСТО ВИЕ ЌЕ ДОЗНАЕТЕ ЗА КВАРОТ НА ВАШИОТ АПАРАТ И АКО СЕ СОГЛАСИТЕ ВАШИОТ АПАРАТ ЌЕ БИДЕ ПОПРАВЕН ВЕДНАШ. ГАРАНТИРАМЕ КВАЛИТЕТНА УСЛУГА . ТЕЛ ; 3 116 116 ;070 227 011
Leaflet
Кон почеток