Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROVERENO 10 GODINI ISKUSTVO IPTV I CARDSHARING

60 ЕУР

Се продава од: Kalimerosatiptv 13 јан. 13:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Побарајте бесплатен тест 24h!
*** 📡Сателитска Cs и IPTV - Интернет Телевизија ***
‼️Цени почнувајќи од 35€ godina ‼️
🎬Уживајте во над 15000 канали
🎬Национални и интернационални канали
🎬Филмови и серии музика и документарни
🎬ХХХ Филмови за возрасни над 200
⚽️над 350 спортски канали 🏆
👼Детски
🚫Без антена🚫 и со антена
‼️За користење на IPTV ви треба интернет брзина 8MB‼️
✅Можеш да гледаш на:
✅Телефон
✅Смарт телевизор
✅Таблет
✅Компјутер/Лап Топ
✅TV Box Андроид
✅Enigma2 Сателитски Ресивери
✅Dreambox,Vu+ Solo/Zero Zgemma и други..
📞 24/7/365 Техничка Подршка
🍀Повеке од 10 години искуство и задоволни клиенти
🌍www.kalimerosat.com
nudime vo kompleti i cardsharing za satelitski anteni!!!
za sekoja info kontaktirajte ne!!!
viber/wapp/telegram +38970399803 vazi za cel svet!
KALIMEROSAT IPTV
www.kalimerosat.com
Kalimerosatiptv
070399803
Кон почеток