Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Projector Acer X1160

0 МКД

Се продава од: Igor 07 јан. 14:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Модел
ACER
Projector + Dalinski upravuvac, kabel za napojuvanje, VGA kabel
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации