Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VESTEL kolor televizor

700 МКД

Се продава од: Nikola 08 дек. 12:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава, VESTEL, колор телевизор, функционален и добро очуван!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации