Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Smart Tv TELEFUNKE 109Cm

200 ЕУР

Се продава од: Djek Денес 01:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Модел
Drug model
Hitno se prodava smart tv vo odlucna sostojba so wifi internet youtube i ostalo
Mnogu malo koristen u rok 24 sata hitno deka mije go prodavam gratis svetlata gi davam.
Djek
Leaflet
Кон почеток