Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Tелевизор

1 000 МКД

Се продава од: Mirjana 05 јун. 11:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Модел
Drug model
Се продаваат два телевизори, сочувани и во исправна состојба.

TV Funai ,d=66cm - 2000ден
ТV Kopernikus, d= 53cm - 1000ден
Mirjana
075551920
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации