Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TELEVIZOR FAVORIT

4 000 МКД

Се продава од: Христијан Петрушевски 15 септ. 17:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Добро работи користен е 2 години, купен од магацин директно, се функционира може да се користи со Кабловска, МАХ Тв и останати Рутери.
Цена: 4000 ден. Не е фиксна. Највеќе може да намалам до 3.700 ден.
Христијан Петрушевски
076-224-011
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации