Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOSHIBA 32"

8 000 МКД

Се продава од: kosta 08 авг. 14:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava Toshiba 32" LCD model 30WL46G .
Televizorot e vo top sostojba.
Garancija tri meseci.
Cena 8.000 den
Tel 070/300-457
Leaflet
Кон почеток