Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LG televizor

6 000 МКД

Се продава од: Hristina 14 фев. 13:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
LG
Модел
Drug model
Prodavam ispraven LG televizor 32inci
Hristina
078271399WhatsApp:
078271399
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации