Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Televizori Novi 40-55 inci Zamena staro za novo

0 МКД

Се продава од: Sase 20 ноем. 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Panasonic
Модел
LED LCD
Vrsime prodazba na novi i polovni Smart LED televizori od 40-55 inci,

Imame izbor na preku 100 modeli.
Mozna e zamena staro za novo ili vasiot star televizor za ponov koristen televizor.

Dokolku imate neispraven televizor ( ne pali, skrsen displej itn. ) a sakate da pominete evtino pri kupuvanje na nov televizor pobarajte ne.

Isto taka nudime popusti pri plakanje kes.

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации