Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Analogna TV kartica zaРС - KWorld PVR-TV 7131 SE

500 МКД

Се продава од: Milorad 08 дек. 23:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Марка
Philips
Модел
29P
Се продава исправна Аналогна ТВ/Радио картица kworld PVR-TV 7131 SE за РС со Philips чип + далечински управувач.

Линк за подетални информации :
http://oldweb.kworld-global.com/main/prod_in.aspx?mnuid=1248&modid=6&fcid=36&pcid=296&ifid=442&prodid=15
Milorad
075818081
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации