Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Televizor

4 500 МКД

Се продава од: Aulona 21 јун. 04:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Марка
Philips
Модел
Drug model
Philips TV
NTSC 3.58/4.43 AV
50/60Hz 53W
100-250V
Za poveke informacii na br: 070721241
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации