Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Televizor Samsung

9 000 МКД

Се продава од: Viktor 02 авг. 00:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Drug model
Продавам samsung телевизор 53' или 103 sm плазма во одлична состојба боја црна.
Leaflet
Кон почеток