Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OTKUP NA LCD TELEVIZORI.ZAMENA STAROzaNOVO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ComTec 07 мар. 12:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ComTec

ComTec

13 Огласи во продавницата

Otkup na LCD LED i PLAZMA TV Plakanje vednas 0 MKD
Otkup na novi i polovni laptopi kupuvam 300 EUR
Otkup na laptopi + Zamena staro za novo 0 MKD
Se vrsi otkup na novi i polovni laptopi 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Drug model
Vrisime OTkup vo sekoe vreme na novi i polovni isklucivo ispravni LCD,LED,Plazma i 3D televizori od markite na Panasonic,Sony,Samsung,Lg,Philips,Neo i site ostanati ponepoznati marki.

Kupuvame od site golemini odnosno od 26,32,37,40,42,47,48,50,55" i pogolemi

Vrsime i zamena Staro za Novo so Najpovolna procenka na vasiot televizor.
ComTec
Otkup na staticni kompjuteri, novi i polovni laptopi Kako i zamena staro za novo
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070832336
Leaflet
ComTec

ComTec

13 Огласи во продавницата
Otkup na Desktop kompjuteri i Laptopi 0 MKD
Otkup na Novi Laptopi od T Home Sindikati Dukani 1 000 EUR
STARO ZA NOVO DONESI STAR TV I DOBIJ 3000 DENARI 8 000 MKD
Laptopi Novi i Koristeni Zamena staro za novo 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации