Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SONY TV

6 000 МКД

Се продава од: Elena 30 јул. 10:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Sony
Модел
Drug model
Marka: KDL-42W805AW8LEDTV
Godina: 2013
Beleska od servis (VideoData) deka maticnata ploca treba da se smeni.Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации