Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sony XBR-85X900F 85" 2160p 4K UHD LED Smart TV

350 ЕУР

Се продава од: yesna 05 септ. 14:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Марка
Sony
Модел
Drug model
We Offer For Brand New Apple iPhone 12/ Apple iPhone 12 pro max/ Apple iPhone 11/Apple iPhone 11 Pro/Apple iPhone 11 Pro Max /Apple iPhone XR/Apple iPhone XS max/Apple iPhone X,Apple iPhone X,Apple iPhone 8/8 Plus,Apple iPhone 7/7 Plus,Apple iPhone 6/6s Plus,Samsung Galaxy note 9,4 Samsung Galaxy s8/s8 Plus,Apple Macbook,HP laptops,Apple iPad.Samsung Tablet and also Playstations...
PLEASE WRITE TO US VIA WHATS-APP OR WRITE US ON EMAIL FOR MORE INFORMATION ON HOW TO MAKE PURCHASE..

Contact us on Whatsapp +79963814417
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации