Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ROTIRACKA KAMERA KAMERI HD IP WIFI ZA VIDEO NADZOR

2 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Zoran 13 јан. 13:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Zoran

29 Огласи во продавницата

MINI SPY KAMERA KAMERI HD ZA VIDEO NADZOR KOCKA 700 МКД
KAMERA KAMERI SPY VO ZAKACALKA ZA VIDEO NADZOR 800 МКД
KAMERI MINI HD SPY ZA VIDEO NADZOR 700 МКД
LED DRL SVETLO SVETLA VODOOTPORNI СВЕТЛА СВЕТЛО 700 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
* Нови HD високо-квалитетни ротирачки камери за видео надзор со можност за надворешна и внатрешна употреба. Водоотпорност IP66.

* Оваа IP WIFI камера е едноставна за користење и се поврзува со WIFI или дирекно со кабел, а можи и преку HOTSPOT.

* Камерата има сензор за движење и аларм кој при секое движење врши дојава на вашиот телефон или таблет, како и многу други опции во самата апликација.

* Двонасочна говорна комуникација, што значи можи да се користи и како домофон.

* Можност да се вклучи детекција на движење со целовремено автоматско ротирачко пратење.

* Можност и за менуелно ротирање.

* Можност за ноќно снимање во боја до 15м и црно бело до 30м.

* Зачувување на снимките во мемориска карта, со автоматско обновување на снимките, како и нивно прегледување преку вашиот телефон или таблет.

* Можност снимките да се зачувуваат и дирекно на интернет Cloud.

* Чиста и сјајна слика - 2MP Resolution: 1920*1080

* Комплет со секоја камера оди: напојување, упатството за употреба, потребните типли и штрафови, водоотпорна заштита за LAN конекторот, и сето тоа во оригинал паковање.

* Нудиме и компатабилни мемориски карти Micro SD комплет со TF адаптер.

МОЖНОСТ ЗА ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО И ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПОДИГНУВАЊЕ НА ПРАТКАТА.

КЛИКНИ ОВДЕ ЗА ВИДЕО ОПИС НА КАМЕРАТА!

Leaflet

Zoran

29 Огласи во продавницата
KAMERA IP WIFI FULL HD KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM NOVI 2 500 МКД
ROTIRACKA IP WIFI PTZ KAMERA KAMERI VIDEO NADZOR 2 900 МКД
LED DRL SVETLO SVETLA FLEKSIBILNI LED LENTI 600 МКД
NAOCARI ZA SNOWBOARD SKII MOTOR VELOSIPED 600 МКД
Кон почеток