Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DIGITALEN SAAT SO SKRIENA WIFI KAMERA IP

2 990 МКД

Се продава од: Dean 22 ноем. 19:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
NOVI MINI WIFI/IP KAMERI ZA VIDEO NADZOR, VO FORMA NA DIGITALEN SAAT. KOI OVOZMOZUVAAT PREGLEDUVANJE NA SNIMENIOT MATERIJAL DIREKTNO PREKU VASIOT MOBILEN TELEFON ( ANDROID ILI IPHONE ) KOGA I DA SAKATE, KAKO I DIREKTNO UPRAVUVANJE NA KAMERATA PREKU VASIOT MOBILEN SO STO KE MOZETE DA GLEDATE MOMENTALNO STO SE SNIMA VO VASIOT DOM, KANCELARIJA , MAGACIN ITN.

IDEALNI SE ZA SNIMANJE (OBJEKT, KOLA, KANCELARIJA,... ITN ) DOVOLNO E NASATA MINI WIFI/IP KAMERA DA JA POSTAVITE NA SOODVETNO MESTO I KE IMATE SNIMANJE NA SE STO SE SLUCUVA.

KORISTI MicroSD KARTICKI ZA SKALDIRANJE NA SNIMENIOT MATERIAL, PODRZUVA DO 32GB.


• Боја: црна
• Сензор на слика: COMS
• Агол на: 80 степен
• Endcoding: JPEG
• Видео резолуција: 1280x720P
• Frame rate: 30ftp
• Видео формат: AVI
• Поддршка ТФ и Micro SD картичка
• Батерија: со висок капацитет литиум батерија
• Работно време:на батерија околу 4 часа(ако е на полнач работи неограничено 24/7

KOMPLETOT SODRZI:

- 1x Digitalen saat so skriena kamera
- 1x Polnach
- 1x Upactvo za upotreba

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!!!

МОБ. 077 731 283 Dean
Viber 077 731 283
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации