Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRODAZBA I MONTAZA NA ALARM SISTEMI PARADOX

199 МКД

Се продава од: MaTriX-Sistemi 18 апр. 13:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Vrshime prodazba i montaza na sekakov vid na video nadzor i alarmi od renominiranite brendovi , HikVision, Sricam, Manta i PARADOX!

Imame najrazlicni kompleti na alarm sistemi Zicni i bezichni ( Wifi ) so senzori na dvizenje i senzori za na vrati i prozorci so direktna dojava na Vashiot mobilen telefon.
Vo zavisnost od Vashite potrebi ke Vi bide ponuden najdobriot izbor na alarm!

VRSHIME DOSTAVA I MONTAZA NIZ CELA MAKEDONIJA!!!

Mob. 077 731 283 MaTrix- Sistemi
Viber 077 731 283
MaTriX-Sistemi
077 731 283
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации