Објавени: авг. 07 2022 12:07

Promocija na kompleti Dahua kameri za video nadzor

МКД

МКД
Објавени: авг. 07 12:07
Прегледи: 663
VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR OD RENOMINIRANIOT BREND DAHUA SO 2 GODINA GARANCIJA!

Raspolagame so sekakov tip na Kameri za Video nadzor ( so DVR i Wifi ) so 1MP / 2 MP / 4MP / 5MP / 8MP 4K s.

Isto taka imame i razlicni gotovi paketi zavisno od vashite potrebi:

- 2x FULL HD kameri + 4 kanalen DVR + 500GB HDD + 20metri Koaksialen kabel + Maus + Napojuvanje + BNC konektori CENA 9.999den.


- 4x FULL HD kameri + 4 kanalen DVR + 1TB HDD + 40metri Koaksialen kabel + Maus + Napojuvanje + BNC konektori CENA 16.999den.

- 8x FULL HD kameri + 8 kanalen DVR + 2TB HDD + 80metri Koaksialen kabel + Maus + Napojuvanje + BNC konektori CENA 29.999den.

4x ULTRA HD 5MP kameri + 4 kanalen DVR + 1TB HDD + Maus + Napojuvanje + BNC konektori CENA 22.999den.

- WIFI KAMERI FULL HD 2MP cena 3990den.
- WIFI KAMERI ULTRA HD 3MP cena 4500den.

VRSHIME DOSTAVA I MONTAZA NIZ CELA MAKEDONIJA!!!

Mob. 079 393 515 Miki
Viber 079 393 515 Miki
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации