Објавени: јун. 26 2022 05:04

Video nadzor alarm sistemi videofoni domofoni

Објавени: јун. 26 05:04
Прегледи: 442
VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA SEKAKOV VID NA :

- Kameri za Video nadzor od Hikvision i Dahua ( so DVR i Wifi ) so 1MP / 2 MP / 4MP / 5MP / 8MP 4K so 2 godini garancija
- Alarm sistemi ( zhicni i bezichni ) od Hikvision i PARADOX.
- Videofoni i Domofoni od Hikvision
- Kontrola na pristap
- Kontrola na rabotno vreme

VRSHIME DOSTAVA NI MONTAZA NIZ CELA MAKEDONIJA!!!

Mob. 077 731 283 MaTriX-Sistemi
Viber 077 731 283 MaTriX-Sistemi
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации