Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

WIFI VIDEO NADZOR I ALARMI

3 590 МКД

Се продава од: Dean 09 дек. 18:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Голем избор на WiFi HD видео камери во зависност од вашите желби и потреби кои се за внатрешна и надворешна употреба, со квалитетна HD слика и инфраред осветлување за ноќно гледање.
Вклучена е и можност за следење во живо и прегледување на снимките преку мобилен телефон или компјутер во било кое време

Kamerite koristat MicroSD karticka do 128GB ( ne e vklucena vo kompletot ). Karticka od 32GB moze da snima od 12-15 dena, a 64GB karticka od 24-30 dena.

Kamerite imaat i alarm funkcija koja mozete da ja aktivirate i deaktivirate vo bilo koe vreme preku vasiot mobilen telefon ili laptop, so sto dokolku nekoj pomine pokraj kamerata Vie vednas dobivate dojava/notifikacija na vasiot mobilen telefon deka ima nekoj na mestoto kade sto e postavena kamerata.

Kompletot sodrzi:

- Besplaten program i negovo instaliranje
- Kabel adapter za struja
- strafovi i tipli
(Koristenjeto e mnogu ednostavno i ne e potrebno strucno poznavanje za da se koristat )

Vnatresni Kameri:
- 1x Kamera 3590 den.
- 2x Kameri 6990 den.
- 3x Kameri 9.590 den.
- 4x Kameri 11.990 den.
VRSHIME DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA!

Mob.078 300 598 MIKI
Viber. 078 300 598
Leaflet
Кон почеток