Објавени: јун. 26 2022 05:08

WiFi videofoni domofoni so kamera so video nadzor

МКД

Објавени: јун. 26 05:08
Прегледи: 756
Vrshime prodazba i montaza na sekakov vid na Videofoni od Hikvision , Dahua i V-TAC.

Rasporlagame so Videofoni za kuki so eden ili poveke spratovi, stanovi i za celi zgradi, IP i Analogni , so WIFI i bez WIFI.

PROMO PAKET:
- Hikvision Videofon + 7" ekran vnatresen za 8.999den.

VRSHIME DOSTAVA i MONTAZA NIZ CELA MAKEDONIJA!!!

Mob. 077 731 283 MaTriX-Sistemi
Viber 077 731 283
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации