Оглас од претпријатие Објавени: јул. 04 2021 04:56

MINI ALARM KOJ REAGIRA NA DVIZENJE I ZVUK

МКД

Објавени: јул. 04 04:56
Прегледи: 183
MINI ALARMEN URED KOJ REAGIRA NA DVIZENEJ I ZVUK.

RABOTI NA BATERIJA ILI NA STRUJA

REAGIRA NA DVIZENJE 5-7m I JAVUVA NA VASIOT MOBILEN TELEFON

REAGIRA NA ZVUK 5-15 m I JAVUVA NA VASIOT MOBILEN TELEFON

IDEALEN ALARM KOJ ALARMIRA NA VASIOT TELEFON BES DA PRIMETI KRADECOT.

PRAKAME PO KARGO SEKOJ DEN

SEKOJ PROIZVOD IMA GARANCIJA

www.telefon-spy.com e specijalizirana za video nadzor alarmi kamera gps lokatori mini kameri idr
Опис на линк

Видео Аларм Автоматика Про Секјурити

instalacija na VIDEO KAMERI ALARMI AFTOMATIKA I DRUGA OPREMA ZA ZASTITA 
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации