Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Popusti na paketi za video nadzor GRATIS MONTAZA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АМТ Системи 26 мар. 10:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АМТ Системи

АМТ Системи

70 Огласи во продавницата

Prodazba/Montaza/Servis na Bezbednosni Sistemi 0 МКД
Prodazba Montaza i Servis na Domofoni Videofoni 0 МКД
Licenciran tim za tehnicko obezbeduvanje 0 МКД
Se baraat pretstavnici za sorabotka PVC stolarija 0 МКД
Spremi za na odmor?
- ne, bez bezbednosni sistemi. Postavete bezbednosni sistemi vo vasiot privaten ili deloven prostor po nejaevtini ceni ova prolet i samo ova leto.
Letna promocija na paketi so kameri za video nadzor so stopeni ceni.
Paket broj 1.
1 kamera
1 Napojuvanje
1 4 kanalana PC kartica za video nadzor SKY 104

promotivno ova leto samo 60 evra

Paket broj 2.
4 kamera
1 Napojuvanje
1 4 kanalana ured za snimanje
1 HDD Memorija
8 BNC Konektori
4 DC Konektori

za samo 333 evra.

I OVA NE E SE , GRATIS MONTAZA!!!

Ne gi propustajte ovie promotivno niski ceni. Obezbedete go vasiot privaten imot i deloven prostor odsega za ekstra niski ceni.

Vasata bezbednost e nasa obvrska.
za poveke informacii obratete se na:

Web: www.amt.com.mk; www.paradox.com.mk
Mob: 070 96 53 96
Telefon: 02 6121409
Skype: www.amt.com.mk
АМТ Системи
АМТ Компјутери, компанија која се грижи за вашата безбедност. АМТ ви нуди безбедносни системи за вашиот приватен или деловен простор, заштитете се со FUHO систем за видео надзор или Paradox жични или бежични алармни уреди. SOYAL читачи за контрола и пристап на работно време. Commax домофони и видеофони за вашиот дом. Професионална изработка на web страни со можност за одржување на истите или едитирање на постоечката. Изработка на банери и логоа, одржување на компјутерски мрежи и уште многу други поволности сето ова само на едно место. Изберете го најдоброто, a најдоброто се вика АМТ Компјутери.
Посетете ја нашата продавница
ул.Страшо Пинџур бр.11- до М.за социјални грижи Прикажи на мапата
070965396
http://www.amt.com.mk/
АМТ Системи
070965396
Leaflet
АМТ Системи

АМТ Системи

70 Огласи во продавницата
Licenciran tim za tehnicko obezbeduvanje 0 МКД
PVC ALU prozori i vrati 0 ЕУР
Neodоliva ponuda na bezicni alarmi 0 МКД
Montaza na bezbednosni sistemi po najpovolni ceni 0 МКД
Кон почеток