Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

WiFi Smart Camera

2 500 МКД

Се продава од: Vasko 08 фев. 22:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат 2 WiFi камери 1080p.Внатрешна и надворешна употреба.Ротација 355 степени на 90 степени.Прима мемориска до 64 GB.

Цена: 2500 ден, по парче.
Кон почеток