Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam JVC kamera

Се продава од: Zoran 04 фев. 12:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Prodavam kamera JVC model gr-d375u, malku koristena. Kamerata ima mnogu dobri karakteristiki i mnogu cesto ja koristat profesionalni fotografi Zoran, 070/438-772.
Кон почеток