Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SONY BP-L60A V-mount profesionalna baterija

160 ЕУР

Се продава од: Viktor Marinkovic 29 ноем. 04:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Se prodavaat SONY BP-L60A profesionalni baterii za profesionalni video kameri. Bateriite se vo odlicna sostojba, sekoja od niv e testirana i sekoja drzi povece od 2 ipol casa na prosecna profesionalna 24W kamera. Testirani se na kamera SONY DSR450 koja e postar model i e golem potrosuvac. Na ovaa kamera sekoja baterija drzi povece od 2 casa i 35 minuti. Na kamerata JVC GY-HD200 sekoja baterija drzi povece od 3 casa. Ponovite kameri trosat pomalku struja taka da bateriite ce drzat mnogu povece.

CENATA ISTAKNATA NA OGLASOT SE ODNESUVA ZA EDNA BATERIJA. Dokolku ste zainteresirani za dve sleduva popust.

CENATA ZA 2 BATERII E 260 EVRA!!!
Viktor Marinkovic
 
078208089
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации