Објавени: мар. 09 2023 08:35

Sony PXW-FS5 4K Profesionalna kamera so 18-200mm objektiv

ЕУР

Објавени: мар. 09 08:35
Прегледи: 171
Sony PXW-FS5 4K XDCAM Super 35 Kamera so 18-200mm f3.5-6.3 Sony E mount objektiv (ekvivalent na zoom x 20). Kamerata e vo odlicna sostojba, ima zanemarlivi grebnatinki, samo 340 rabotni casa. Po vasa zelba, mozno e objektivot da bide zamenet so Sony 18-105mm f4, ili so fiksen Sony 40mm f2.5 za poniska cena. Moze i kamerata bez objektiv, cena 1600 €. CENITE NE SE FIKSNI
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
171
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078208089
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации