Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamera Sony NX3

196 206 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: TD Panter Faks 03 јул. 14:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата

Masina za broenje pari FT 300 250 ЕУР
JVC GY-HM200E 149 550 МКД
Reflektor CN-160 8 000 МКД
Panasonic AG-UX90 144 995 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Prodazba na kamera Sony NX3.
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Посетете ја нашата продавница
Zivko Cingo 4 Прикажи на мапата
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата
Masina za broenje banknoti GFC-350 22 600 МКД
Dron Phantom 4 85 490 МКД
Canon XF 200 1 600 ЕУР
Oksigenski koncentrator KS-3H 25 200 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации