Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony PXW-FS5 XDCAM CANON 50mm f1.8

2 200 ЕУР

Се продава од: Zoran Вчера 15:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Everything included is in excellent condition:
- Sony PXW-FS5 XDCAM Super 35 Camera https://www.bhphotovideo.com/c/product/1469169-REG/sony_pxwfs5_b_pxw_fs5_xdcam_memory_camcorder.html/overview

- Metabones Canon EF to Sony E-Mount T Speed Booster ULTRA II 0.71x https://www.bhphotovideo.com/c/product/1314354-REG/metabones_mbspef_e_bt4_ef_to_e_speed.html/overview

- Canon EF 50m https://www.bhphotovideo.com/c/product/1143786-REG/canon_0570c002_ef_50mm_f_1_8_stm.html?sts=pi&pim=Y

***CASH ONLY ***IN PERSON PICK-UP
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации