Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DJI Osmo

30 000 МКД

Се продава од: Misho 04 мар. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se Prodava DJI Osmo, mnogu malku koristen, edna godina star

Vkluchuva
- Dji Osmo
- 2 Baterii
- 2 Polnachi
- Mikrofon
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации