Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DJI Phantom 2 + GoPro 4 Black Edition

650 ЕУР

Се продава од: Igor 30 септ. 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Opremata moze da se vidi na slikite.
Cena bez kamerata 450 evra.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации