Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

DJI Phantom 4 i DJI Osmo + 650 + 650

650 ЕУР

Се продава од: Ivica 21 септ. 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава DJI Phantom 4 ( 2 оригинални батерии ) = 650 евра
Дронот е купен од MyHelis во Атина.
Снима 4к резолуција.
Летан е околу 600 минути со една од батериите и околу 50 минути со другата батерија.
Никогаш не паднал или пак имал некаква незгода.
Со него следуваат сите оригинални делови, кутија, како и резервните пропелери.

DJI Osmо Plus 4k = 650 евра
Купено од MyHelis Атина.
Со него следуваат и сите додатоци:
- оригинален алуминумски трипод од DJI
- оригинална екстензија за трипод 1метар од DJI
- DJI полнач за 1 батерија со кабел
- DJI полнач за 4 батерии
- Стандарден микрофон за DJI Osmo +
- Rode микрофон за DJI Osmo +
- Mount екстензија за Rode микрофон
- Toshiba 64gb мемерија
- San Disk extreme 16gb меморија

Цената за дронот и камерата во пакет може да биде 1200 евра.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации